İçeriğe geç

İnstagram’da nasıl takipçi yükseltebiliriz ?

Google listelerinde en çok arananlardan bi konuya değindik. İnstagramda nasıl fenomen oluruz ? Nasıl 10 bin takipçiye ulaşırız ? Bütün bunların cevaplarını sizlere sıraladık .

Bildiğiniz gibi instagramda takipçi yükseltme gibi bir hep arayış içerisindeyiz. İnstagram’da takipçi satışı yapan siteler , sayfalar ve reklamlar çok mevcut fakat bunlara değinmememiz lazım.

Niye Hile Yapmamalıyız ?

Hile yaptığımız zaman belli bi ücretle yapıyoruz ve bu takipçiler sonradan düşüyor ? Niye düşüyor ?

Bu satın aldığımız takipçiler çünkü bot oluyor. Bot ? Yani öylesine kurulan ve belli bir işlevi olmayan katkısız instagram elemanı diyebiliriz buna.
İnstagram bu hesapları belli bir zaman sonra temizlik yaparak siliyor ve bu sizin aldığınız takipçinin düşüşüne sebep olmakla beraber verdiğiniz paraya değmiyor ; çöp oluyor.

Peki Hile Yapmadan Nasıl Yükseltebiliriz ?

Benden ufak bir tavsiye olarak sizlerin maddi durumu iyiyse çekiliş yapan sayfalara SPONSOR olarak takipçilerinizi organik yoldan yükseltebilirsiniz .

PARA VERMEK İSTEMİYORSANIZ eğer her fotorafınızın altına #tags yazarak ve fotoraflarınıza , videolarınızı etkileyici , ilginç şekilde sunarsanız takipçilerinizi organik şekilde en kısa yoldan yükseltebilirsiniz .

Tarih:İNSTAGRAM

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email